In caelum ascendite

Drodzy Czytelnicy, kochani przyjaciele, którzy cierpliwie obserwujecie nasze muzyczne wniebowstąpienia i zstąpienia do czeluści – Upiór jest z Wami i dzięki Wam już prawie pół roku. Bez względu na to, w jakim obrządku świętujecie i czy w ogóle świętujecie, niech w tę niedzielę wszystko zacznie Wam wzrastać, mnożyć się i kwitnąć: kolekcje nagrań, zachwyty i zadziwienia, Wasze osobiste kariery. Oby ta wiosna przyniosła nam jak najwięcej odkryć, obyście jak najczęściej tu zaglądali, toczyli równie piękne dyskusje, jak do tej pory, dzielili się z Upiorem swoją wiedzą i wzruszeniami. Życzę Wam jak najczęstszych wypraw w muzyczne niebo i jak najdłuższych w tym niebie pobytów. Dziękuję i proszę o jeszcze.

wielkanoc

(Tak, to jest nasze wielkanocne stadko)

2 komentarze

 1. schwarzerpeter

  Pani Doroto,
  Wszystkiego najlepszego – z okazji Wielkanocy , Wiosny i bez okazji. Troche spoznione, ale tu na wyspach to juz wlasciwie lato, choc ptaki dopiero zabieraja sie za gniazda.
  Dzieki za arcyciekawe wpisy – nie ma obaw – zagladac bedzie sie tu czesto.
  Uklony
  Schwarzerpeter

  • Panie Piotrze,
   Nieważne, że spóźnione, ważne, że w Zjednoczonym Królestwie słońce wciąż próbuje nigdy nie zachodzić, dzięki czemu gdzieś tam jest lato :) Dziękuję, odwzajemniam i dopraszam się od czasu do czasu o zdjęcia fauny wyspowej.
   Serdeczności upiorne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *